PREVENT PLUS s.r.o.se zabývá zprostředkovatelskou činností na trhu s nemovitostmi, dále inženýrskou a investiční činností.
      +420 417 531 963
+420 602 160 759 | +420 602 252 742 |   preventplus@email.cz
PreventPlus
PreventPlus

Nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej pozemku se stavebním povolenímProdej pozemku se stavebním povolením
Cena: informace v RK
ID: 1
Lokalita: Libušina, Teplice, Řetenice

Nabízíme k prodeji pozemek s vydaným stavebním povolením a částečně zahájenou stavbou pro komerční výstavbu - Obchodních, provozních prostor nebo ordinace a jim podobná zařízení - objekt má užitnou plochu cca 900 m2, dále 41 míst pro parkování, projekt je variabilní dle potřeby samotného využití, bližší informace a nahlédnutí do projektové dokumentace je možno v u nás v kanceláři, jsme vlastníky projektu i pozemku. Na samotný pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. Pozemek je napojen na nově vybudovaný kruhový objezd.

PRODEJ ZAVEDENÉ RESTAURACE - STARÉ SPLAVY u  MÁCHOVA JEZERAPRODEJ ZAVEDENÉ RESTAURACE - STARÉ SPLAVY u MÁCHOVA JEZERA
Cena: 15 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1
Lokalita: Přístavní, Doksy, Staré Splavy

PRODEJ ZAVEDENÉ RESTAURACE VE STARÝCH SPLAVECH U MÁCHOVA JEZERA: -Prodáváme plně zařízenou restauraci s profesionálně vybavenou kuchyní -Restaurace je s krbem a zastřešenou terasou s výhledem na Máchovo jezero -Terasa je vyhřívaná infrazářiči a je vybavena švýcarskými průhlednými roletami proti povětrnostním podmínkám -Terasa je dále vybavena letní kuchyní s grilem -Kapacita vnitřní restaurace:48 -Kapacita venkovní terasy: 80 -Součástí prodeje je i parkoviště 9 parkovacích míst pro hosty restaurace -Součástí ceny je i zmrzlinový stánek na pozemku náležící k restauraci